TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je pát 19.10.2018, 21:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Accord Type R - prodáno
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2017, 13:46 
Věčnej rejpal
Rok 99, najeto 260000km, bez klimy. Vzhledem k tomu že s přítelkyní budem potřebovat něco rodinnýho, tak musí pryč, jinak bych se ho nezbavoval, co se jízdy týče je to vážně návykový auto. Kupoval jsem ho na začátku roku od Drahoše z Honda fóra. Od tý doby jsem ho zase zpět zcivilňoval, aby se s nim dalo běžně líp žít. Tzn interiér je až na pár detajlů zpět(to ještě mám v plánu dodělat), sehnán zpět origo volant, když už byl interér venku, tak se na podlaze vyvařovalo a natíralo, karosérie je bez jediný bublinky, všechno bylo jen na podlaze. Drahoš ještě na mou žádost nechával repasovat řízení (7tis). Za dobu co ho mám jsem s nim najel asi jen 2tis km(byl jako třetí auto), většinou pro radost. Je tam kratší stálej převod(max 220km/h), k autu je i původní, plus origo výfuk bez zadních tlumičů, origo 17" na slickách a hlava tuším z H22A5. Stojí na kolech Desmond Regamaster 17" a semislickách Federal 959 RS-R, je tam i ECU na E85 (nepoužíval jsem). Ještě za Drahoše byl dělanej repas motoru a spousta dalšího, seznam od něj mám ještě v PC. Jedinej nedostatek co v autě je, že chybí origo přední sedačky, místo nich jsou skořepiny a auto je zbavený hudby(kabely tam jsou). Namátko seznam úprav.
PS: že umí bejt hodně rychlá bylo poznat na čase ze sprintu letos na sraze, nebo to jen dokazuje že mám nižší pud sebezáchovy :)

Motor:
cat back exhaust system 60mm
Chladič Nissens
Denso iridium ik20l
ECU na E85
GO motoru, ACL race loziska,pistni krouzky,olejove cerpadlo,origo tesneni
karbonova rozpera
KN vzduchový filtr
Knock sensor
Odlehčený setrvák RPC
Repas ventildeklu

Převodovka:
Short shift
spojkova sada
Stálý převod 4,64 Mfactory

Podvozek:
Excentrické šrouby Z nápravy na geometrii
Nastaveni odklonu
Podlozky pod zadni kola HR
predni horni cepy
PUR silentbloky podelnych tyci p.napravy
silentbloky silponyx P+Z nápravy
Spodni čepy
stavitelne zadni ramena na odklony
výškově i tuhostně stavitelný podvozek supersport xyz

Brzdy:
brake kit 330cm
Brzdovka Castrol React SRF racing
Desky Pagid RS
P,Z desky ferodo ds2500
Přívod vzuchu k brzdám

Cena 130000 - možná výměna za kombíka, či nějaká inteligentní domluva
tel: 724855062/ mail: corvettee(-)seznam.cz - radši volat nebo mail

fotky: http://garfielld.rajce.idnes.cz/ATR/

Přílohy:
20170311_135316.jpg
20170311_135316.jpg [ 439.51 KiB | Zobrazeno 2143 krát ]

Naposledy upravil garfielld dne čtv 14.12.2017, 13:36, celkově upraveno 2
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Accord Type R
PříspěvekNapsal: stř 01.11.2017, 21:43 
Fantom fóra
No neee že ty si přišel na to, že 3 auta na 1 humanoida už je hooodně :-) :biggrin: ale že to trvalo... :biggrin: Aha blbost... kombík ješššš garfielld chce pořád 3 auta... wow :biggrin:

PS: K Hondě... měl sem tu čest sedět v zadu, sedí se tam výýýýborně, místa na nohy fůra, ultra měkký sedačky, sice chybí loketní opěrka... ale i tak se po posezení člověk dostane do fáze spánku... příjemný sedačky, připomnělo mi to komfort v zadu v Mitsubishi Galant ´92. Vytuhávací komfort. Je to dobrý pro haranty vzadu, protože si pustěj hudbu a usnou... :biggrin: blahem komfortem. Tak sem to dělal hooodně rád kdysi s walkmanem :-) člověk si vzadu připadal jako prezident...Ultra lenost pak vstát, lenost se i jít vychcat... supr lenivý posezení... :biggrin:
+ Jinak je to hodně neobvyklý vozítko... nikde sem podobný neviděl... je unikátní. Zvláštní... Ale v tom se vyznaj jen asi znalci Hondy... je to exotický vozítko, rychlý a pohodlný...
Je to taková neznámá alternativa k Lanceru EVO nebo Subaru WRX STi...

Mooment kolik že to má najeto? 1999 ? 270.000? Oleeee celica má 260.000 1989... nooo neřikám, že to je problém, ale Honda jezdila dooost teda... ale ani omylem bych si netipnul že má najeto tolik... v realu vypadá výborně... skoro jako nová! wow

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 14.12.2017, 13:35 
Věčnej rejpal
tak už je pryč...

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 21.12.2017, 17:41 
Řidič
micron píše:

Můžeš tuto svoji myšlenku nějak rozvést? Nemůžu přijít na to, jak může být atmosférická předokolka neznámá alternativa k Evu a STi... :lol: :lol:

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Accord Type R - prodáno
PříspěvekNapsal: pát 22.12.2017, 13:04 
Věčnej rejpal
najdi 5 rozdílů :D

Přílohy:
20171103_110456.jpg
20171103_110456.jpg [ 200.96 KiB | Zobrazeno 1555 krát ]

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 22.12.2017, 15:56 
Řidič
Celik píše:
micron píše:

Můžeš tuto svoji myšlenku nějak rozvést? Nemůžu přijít na to, jak může být atmosférická předokolka neznámá alternativa k Evu a STi... :lol: :lol:

Podle mě tím myslel, že Accord typeR je přijatelnější varianta pro petrolheady, kteří nemají dostatek financí na plnokrevníky typu EVO nebo STI... Type R výkonem nad běžnou "konfekcí" vyčnívá poměrně výrazně. Nejsem moc velký myslitel :oops: , ale tohle jsem pochopil hned :idea:
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Accord Type R - prodáno
PříspěvekNapsal: úte 06.02.2018, 01:23 
Fantom fóra
Jo je to tak :biggrin: teď jen sem zvědavej s čim si garfielld začne... já bych doporučoval klid--- 2 auta stačej :-) klííídek :biggrin: Lancer má špatně volant...!
JAJAJAAJ.... takže garfielld si ho vzal do garage... a buďto ho nechá RHD, nebo ho mixne na LHD... no jooooo :biggrin: Tohle už ale neni normální auto??? jestli se nemýlim :-)
ty ofuky se mi líběj :-) takže původní majitel kouřil... fain.. :biggrin: chybí ale v masce 3 červený diamanty mitsubishi a to fest... kurfa k tý bílý to bude sekec mazec.
A pak se v tom rád projedu... nebo se jen tak posadim... :biggrin:
Vždycky vim že já sem vybíravej... a to fest....ale co znám garfiellda... ten je vybíravější ještě víc... je to pěknej hajzlík :-) vybíravej :-) Je ultra vybíravej, složitej... je fain. já myslim že my se chápeme... :-) Já prostě vim že Garf je hustej... vybíravej... složitej parchant :-) :-) A on ví to samý o mně... jo ví... :biggrin: to moc dobře... že já mu vždycky poradim... takže asi tak... najít logiku je někdy složitý a někdy až moc jednoduchý... jde o smysl---

Ale řeknu to tak--- tyhle lancery Evo... podle mě je to díra... :biggrin: ato fuckt je s nima smejšlená jiná hra.. řekněme Ciao destructora finito

fuckin music---
http://188.165.192.5:8193

Offline Profil  
Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina