TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je čtv 19.09.2019, 16:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 10.05.2019, 21:54 
Člen Týmu
Pokud náhodou někdo sháníte vozítko ve velmi pěkném stavu, nabízím jedno z nejspolehlivějších aut na světě - Toyotu Corollu E12.

Fotky jsou na https://ladis1973.rajce.idnes.cz/corolla

Toyota Corolla E12, 1.6. VVTi benzin hatchback 5dveřový, r.v. 08/2003, český majitel žijící dlouhodobě v Drážďanech, německá technická (TUV/AU/HU) loni v srpnu bez jakýchkoliv zjištěných nedostatků (doklad viz foto). Důvod prodeje: potřeboval jsem větší a dvě auta neuživím, jinak bych si jí nechal dál.

Najeto momentálně 150.324km (doložitelných - viz fotka s dokumentací, dříve servisováno v Toyota Förster v Pirně - viz serviska, takže je možno zkontrolovat to i tam, klidně tam se zájemcem zajedu. Možná ještě pár km natočím, občas s tím ještě jezdím). Kupoval jsem to tady v Heidenau se stavem 110.000km začátku prosince 2017, tam to měli jako záložní vozidlo v rodině - vystřídal to strejda, starý pán a zeť).

Barva zelená lahvová metalíza, letní kola Borbet alu (zapsaná v TP - doklad TUV viz foto), zimní kola plechové rafky neorezlé. Garážováno, koroze nula, spodek nastříkaný. Kombinovaná spotřeba kolem 6,3 litrů/100km (město kolem 7l/100km, dálky jezdím za cca 6l/100 při dálničním tempu kolem 110-120kmh, víc to nehoním, i když to jede bez problému 150-160), když jedu po okreskách, dostávám se na cca 5,5l/100km.

Loni v srpnu v rámci technické (při 137.000km) kompletně nově udělané brzdy - kotouče, destičky, nový pravý zadní brzdič, výměna brzdovky. - oprava za cca 800 EUR (doklad viz foto). Typická závada tohoto typu Coroll - drnčící sání - opraveno loni v létě v Toyota Dajbych v Plzni (modří z fóra tuší, kdo to byl, papír na to samozřejmě nemám :D ). Motor nežere olej (pravidelně jsem měnil po cca 10-15.000km).

Vady: při vyjíždění z řady lehce škrábnutý přední blatník vpravo. Opravnou barvu mám.

Výbava: kazetový mgf, radio, přední okna v elektrice, elektricky seřiditelná zrcátka, ABS, ESP, servisní knížka, zadní sedačka sklápěcí dělitelná.

Celkové je to auto ve velmi pěkném stavu bez potřeby jakýchkoliv investic, stačí sednout a jezdit, ideální do města a na kratší trasy (dálnice lze samozřejmě taky, jezdil jsem s tím loni dost dolů do Bavorska, ale není to samozřejmě závoďák). Jediné, co je teď nutné, je výměna svíček (mají cca 60.000km najeto) a zanedlouho výměna oleje (to si stejně každý nový majitel dělá po koupi sám, takže už to dělat nebudu :)

Cena: 2300,- EUR nebo ekvivalent v CZK. S převodem a odhlášením na vývozní značky samozřejmě pomůžu, nový majitel si bude akorát muset udělat dovozovou STK a přihlásit to.

Kontakt mailem na ladiskylar@centrum.cz nebo na 604/822213, prohlídka je možná v Drážďanech.

Naposledy upravil ladis1973 dne stř 04.09.2019, 16:17, celkově upraveno 1
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 08.07.2019, 21:52 
Manager Týmu
Tak držím palce.
Autíčko pěkné. Ale 3000eur k tomu dovozová technická, převozní značky, atd...
Aut v tomhle segmentu je na světě asi 3x víc, než lidi potřebujou.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]