TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je sob 20.01.2018, 10:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vymena ziaroviek za LED AVENSIS
PříspěvekNapsal: pát 06.02.2015, 01:10 
Řidič
no dobre zobrazit to zobrazi, ale jakej z toho mas pocit, sviti to lip nez ta klasicka?
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 06.02.2015, 06:16 
Řidič
Chtělo by to foto v noci za autem, jak to osvětlí. Na corolle e12 sedanu byla na každý straně 1 takže svítila daleko lépe. Nevím kde udělali soudruzi z Japonska chybu. :)

Obrázek Spotřeba TOYOTA AVENSIS COMBI 2,2 D4D 110 kW / 150 HP
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23.02.2015, 19:04 
Manager Týmu
Honza K. píše:

Tak žárovičky dneska konečně dorazily, už jsem se pomalu loučil s tím, že kdy dorazí.. Potvory chtěli na poště 500 Kč za clo, DPH a proclení, no to mě málem omejvali, žárovky za cca 1200 Kč a k tomu tahle palba. No ale docela mi to vynahradil výsledek. Takže poznatek:

http://www.lightinthebox.com/36mm-6-smd ... 02046.html
Tyhle svítěj míň než tyto:
http://www.lightinthebox.com/carking-fe ... 90339.html

I když podle velikosti těch diod by se zdálo, že to bude naopak. Ty druhé, to jsou don šajni, v pohodě si u nich můžete číst, vše je osvětlené, možná až trochu moc, zatím jsem nezkoušel, jak se budu tvářit, až mi děcka vzadu ty šajny rozsvítěj, jestli budu vůbec vidět za sebe :) Do dveří a kufru skvělý, konečně je v kufru světlo a vidím, dveře zase pěkně osvětlujou vstup, paráda.

http://www.lightinthebox.com/marsing-20 ... 40555.html

Bomba!!! Mám teď v couvačce, sice teda v té Ave T25 výměnu žárovek projektoval asi dement, než jsem to tam vyndal a zase zandal, myslel jsem že vemu fričku a budu řezat :evil: . Ale konečně mi couvačka osvětluje a ne že je to bludička. Zatím jsem necouval, mám auto v garáži, ale svítí to skoro jako potkávačka, rozdíl je fakt zásadní. Velikost té LEDky je v pohodě, nenaráží, doufám, že mi nebude tavit plast, asi je blízko, ale člověk necouvá dlouho, tak snad to bude ok.

http://www.lightinthebox.com/2pcs-20-sm ... 64700.html
Tyhle jsou parkovačky, svítí pěkně, světlomet to bílé světlo navíc fajn odráží, takže by se to dalo použít i na denní svícení, kdyby to bylo možné, což není...

Pokud se mi podaří udělat nějaké pěkné fotky, pošlu, teď mám před garáží druhé auto, tak někdy příště. Pokud chcete názor, jestli do toho jít a vyměnit žárovky za LED, tak za sebe - rozhodně, za půl hodinky máte vše vyměněné a rozdíl je jediný - zásadní.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23.02.2015, 19:09 
Manager Týmu
Romeo píše:
Chtělo by to foto v noci za autem, jak to osvětlí. Na corolle e12 sedanu byla na každý straně 1 takže svítila daleko lépe. Nevím kde udělali soudruzi z Japonska chybu. :)

Taky si říkám, že by bylo fajn, kdyby ty couvačky byly 2. Dokonce i na levé straně je tam bílé sklíčko, ale couvačku tam na levou stranu asi nedám že? Ty LEDky mám 2, takže by se uživila 8)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 24.02.2015, 19:24 
Manager Týmu
Honza K. píše:
Taky si říkám, že by bylo fajn, kdyby ty couvačky byly 2. Dokonce i na levé straně je tam bílé sklíčko, ale couvačku tam na levou stranu asi nedám že? Ty LEDky mám 2, takže by se uživila 8)

mám jedno riešenie :D
http://youtu.be/f1yaj00AnUU?t=4m47s

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 01.03.2015, 17:17 
Manager Týmu
vandal píše:
Honza K. píše:

mám jedno riešenie :D
http://youtu.be/f1yaj00AnUU?t=4m47s

No to už si můžu zajít do bauhausu pro venkovní LED světlomet a našroubovat :shock: :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 01.03.2015, 17:29 
Člen Týmu
Interiérové osvětlení z Aliexpresu:
Obrázek
Správně bych měl vložit noční foto, ale věřte, že je to zbytečné. Nevím o autu, kterému to svítí více, snad jen ve filmech jsou herci oslňováni víc, abycho viděli jak prožívají akční scény, přitom prt vidí. :)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 01.03.2015, 17:40 
Člen Týmu
Osvětlení na zadních sedadlech - umožní pohodlné čtení.
Obrázek
Rozsvícené foto nemám a ani to nemá smysl - jednoznačně na tu plochu je to síla.
Na druhou stranu, kdybych tušil vedlejší efekt, asi bych do toho nešel - když to v noci svišti rozsvítí, dost blbě vidím dopředu, takže mi nadávají na co to je, když jim to zakazuji za jízdy používat.

Obrázek
Alternativa použitá z předního osvětlení

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02.03.2015, 08:40 
Navigátor
Honza K. píše:
Honza K. píše:
Tak jsem objednal následující:

Tak žárovičky dneska konečně dorazily, už jsem se pomalu loučil s tím, že kdy dorazí.. Potvory chtěli na poště 500 Kč za clo, DPH a proclení, no to mě málem omejvali, žárovky za cca 1200 Kč a k tomu tahle palba. No ale docela mi to vynahradil výsledek. Takže poznatek:
....

To už se mi u soudruhů číňanů také stalo. Jako vůl jsem objednal parkovací kameru a monitor pro sebe a dva kolegy a skončil jsem na poště - celnici :-(

Stačí jednoduchá finta. Zásadně objednávám po jednom kuse a nebo abych nepřesáhnul cenu cca 20 USD. OD té doby se mi nic podobného nestalo. Hlavně je asi důležité si to posíat po jednom kusu. To se jim s tím nechce párat.
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 03.03.2015, 15:02 
Manager Týmu
Fuzo píše:
To už se mi u soudruhů číňanů také stalo. Jako vůl jsem objednal parkovací kameru a monitor pro sebe a dva kolegy a skončil jsem na poště - celnici :-(

Stačí jednoduchá finta. Zásadně objednávám po jednom kuse a nebo abych nepřesáhnul cenu cca 20 USD. OD té doby se mi nic podobného nestalo. Hlavně je asi důležité si to posíat po jednom kusu. To se jim s tím nechce párat.

Dík Fuzo, příště to taky tak udělám, asi je nějaká hranice, nad kterou se už vyplatí dělat administrativu..

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 03.03.2015, 15:06 
Manager Týmu
JirkaOP píše:
Osvětlení na zadních sedadlech - umožní pohodlné čtení.
Rozsvícené foto nemám a ani to nemá smysl - jednoznačně na tu plochu je to síla.
Na druhou stranu, kdybych tušil vedlejší efekt, asi bych do toho nešel - když to v noci svišti rozsvítí, dost blbě vidím dopředu, takže mi nadávají na co to je, když jim to zakazuji za jízdy používat.

JirkoOP, to je brutus :twisted: . Tady ale už si myslím, že je to kontraproduktivní. Nejde o to mít co největší šajn, abych osvětlil vnitřním osvětlením celou ulici, ale dobře vidět, když si potřebuju někde něco vzít z kapsy apod... a zároveň nebýt oslněný při jízdě. Už i ty moje klasické LED zárovičky jsou na hraně, světlo je skvělý, ale jak se do nich podívám i přes sklíčko, jsem oslněný a to je špatně. Skoro přemýšlím, že světlo zkusím něčím ještě rozptýlit (po hodině přemýšlení jakou high tech použít vemu nakonec smirgl :roll: ), aby až si někdo v autě rozsvítí, jsme neskončili ve škarpě :)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 15.03.2015, 19:53 
Člen Týmu
Konečně jsem se dostal zpět do ČR a mám trochu času řešit ked. Objednal jsem, jakmile ten zázrak dorazí nafotím. Couvačku jsem zkusil ještě jinou.
http://www.lightinthebox.com/carking-car-auto-1156-50w-10smd-led-tail-turning-brake-light-lamp-bulb-white-12v-1pc_p2708434.html

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 12.02.2016, 00:32 
Manager Týmu
Výměna žárovek pro osvětlení zadní SPZ na T-27:
https://www.youtube.com/watch?v=1SZajvbGHoU

Je to na Camry, ale svítilna (a přístup k ní) je stejná.

Naposledy upravil Demon dne pát 12.02.2016, 09:02, celkově upraveno 1
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 12.02.2016, 08:38 
Věčnej rejpal
LED hmlovky.
https://www.sw-tuning.de/LED-Tagfahrlic ... 34636.html

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 06.05.2016, 07:54 
Člen Týmu
Super ti to svieti, ja som zas nechcel čakať, kým to dojde z Číny, tak som uprednostnil Slovenský e-shop. Svieti to fakt silno, máš pravdu, že niekedy to až oslepuje v noci :D ale Stojí to za to.
Ak by to niekomu pomohlo kupoval som tieto http://profiledziarovky.sk/led-ziarovky ... a/c5w-c10w

Teraz sa chystám ešte meniť na špz a možno aj stretávacie, aké máte so stretávacími ledkami skúsenosti? :)

JirkaOP píše:
Interiérové osvětlení z Aliexpresu:
Obrázek
Správně bych měl vložit noční foto, ale věřte, že je to zbytečné. Nevím o autu, kterému to svítí více, snad jen ve filmech jsou herci oslňováni víc, abycho viděli jak prožívají akční scény, přitom prt vidí. :)
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 149 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina