TOYOTA KLUB Česká Republika
http://www.toyotaklub.cz/forum/

Připojte se k týmu Toyota - volná místa
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?f=57&t=40109
Stránka 11

Autor:  Tonda [ pát 24.11.2017, 20:45 ]
Předmět příspěvku:  Připojte se k týmu Toyota - volná místa

Společnost TOYOTA MATERIAL HANDLING, s.r.o. právě rozšiřuje svůj tým servisních techniků do oblastí: Velké Meziříčí, Hustopeče, Brno a Rosice!
Jestli hledáte stabilní práci v silné mezinárodní společnosti, nevadí Vám manuální práce a máte týmového ducha, neváhejte a přihlaste se ještě dnes!
Nástup je možný IHNED. Důležité je nadšení pro danou práci, relevantní znalosti v oblasti elektrotechniky a zbytek Vás vyškolíme.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, pošlete nám, prosím, Váš životopis přes naše kariérní stránky na http://www.toyota-forklifts.cz anebo přímo na email andrea.farova@cz.toyota-industries.eu.
Těšíme se na Vás!

Já osobně u Toyoty pracuji již nějaký ten pátek a maximální spokojenost - dostanete se k motorům a technice o které se běžným automechanikům ani nesní. Dnes mají tyto stroje několik řídících jednotek, které jsou propojené datovým kabelem, wifi, autopilot stroje které jezdí dle potřeb zákazníka ..... no prostě sci-fi ... ale v reálném světě. Většina zaměstnanců jsou srdcaři Toyoťáci.
Dokonce se dostanete i k prototypům které se u nás testují a vyvíjí. Školení se provádí dle osnov Toyoty a po jeho absolvování z vás bude skutečný servisní technik Toyoty se vším všudy.
Toyota je prostě Toyota ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=2nWbBQI2Gi8

Přílohy:
photo-press-release.jpg
photo-press-release.jpg [ 162.7 KiB | Zobrazeno 223647 krát ]

Stránka 11 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/