TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je čtv 27.06.2019, 04:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zbytky carina E a celica 5gen
PříspěvekNapsal: pon 13.05.2019, 13:24 
Věčnej rejpal
Mám tu furt docela dost zbytků z cariny a čeldy.
Carina:
- všechny sedadla, materiál mikroplyš (to nejlepší co se dělalo), vzadu loketní opěrka, jsou teď trošku špinavý, ale to vám klidně vytepuju. Nebo když by byl zájem, dovedu udělat pořádnou renovaci (odčalounit, vyprat, opravit drobnosti, načalounit). Ale za příplatek. Ve stavu jako jsou teď třeba 200 za sedadlo? Nebo se nějak dohodneme.
- 3x dveře - jsou tam pěkný skla, ale už nejsou některý těsnění, elektrika skel je vymontovaná, zámky tam jsou, repráky tam jsou, tapece tam taky jsou, ceny co kdo dá. Klidne flašku
- blbiny z interiéru - stropnice na kombík, madla, různý krytky, šroubky, vypínače, pásy, gumy na pedály, volant s airbagem, středovej tunel, za odvoz
- 5 plechovejch kol obutých různýma pneumatikama - klidně všechny za symbolických 200,-
- rídicí jednotka motoru 2.0 3S-FE - 200,-
- řídicí jednotka ABS - 100,-
- řídicí jednotka klimy, nějaký trubky ke klimě, sání na 3s-ge motor, držák kapoty, těsnění kapoty, ramena stěračů, plestový dekly pod stěrače, levá mlhovka, oranžový blinkry do blatníků, různý těsnící záslepky do celýho auta - co kdo dáte. Klidně za odvoz.
- textilní koberečky do auta, přesně na míru dělaný, černý s červeným lemováním a nápisama toyota carina e - sloužily mi věrně 8 let, ale někomu určitě poslouží dál, (minimálně jako šablony), mám teď nový, je mi lílo je vyhodit. Zadara jsou vaše.

Celica:
- rámek okolo zadní SPZ předfacelift - vyleštěnej, nápis obnovenej, malá zapelená prasklinka okolo zámku kufru - třeba za 200,-
- jedno origo hliníkový kolo s gumou (bylo jako rezerva), trošku omlácený hrany od parkování - za odvoz,
- originální paraboly vyklápěcích světel, skla pěkný, paraboly zezadu velmi lehce orezlý, jinak zrcydlo vevnitř krásný, dám vám do nich i žárovky - cena co kdo dá
- různý kokotiny do interiéru, krytky, šroubky, různě veliký repráky, 2x rádio na kazetu

Fotky vám udělám a pošlu na požádání. Časem je hodím i sem. Teoreticky jsem schpnej díly i poslat poštou. Pište, co kdo potřebujete.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]