TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je sob 20.01.2018, 10:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: koupě toyoty
PříspěvekNapsal: pon 13.05.2013, 18:50 
Člen Týmu
Ahoj všichni,
poohlížím se po autě, ted mám starší fiestu a chtěla bych něco o něco většího, ale ne zase o moc kvůli parkování v centru(je to boj :) ) a zárověň něco, co mě uplně nesežere( jak spotřeba, tak díly a opravy)
přemýšlela jsem nad golfem, ibizou, cordobou, ale pak mě zaujala corolla, tak jsem vás zkušenější chtěla poprosit o radu, co se týče corolly, nebo toyoty celkově a kdyžtak, co byste mi doporučili?
Předem moc díky za rady :)
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: koupě toyoty
PříspěvekNapsal: úte 14.05.2013, 09:52 
Manager Týmu
Ahoj, koukám zatím bez odpovědi a vůbec se nedivím.
Asi s žádnou generací Corolly neuděláš chybu, s konkrétním modelem a kusem samozřejmě možná ano. Asi by to chtělo napsat víc o tvých představách a potřebách - cenový limit, jak moc a kam a s jakým obsazením jezdíš, ...
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.05.2013, 10:00 
Věčnej rejpal
Vyhni se 1.4 a 1.6 kolem roku 2000 az cca 2004 - 2005.... JInak go go go... :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 24.09.2013, 22:03 
Člen Týmu
Ahoj,

uvazuju ted o koupi tohoto vozu toyota avensis 2.2 d-cat 2009+ nejlepe automat, ma s tim nekdo zkusenosti, jezdim rocne sice jen 30tisic, ale vetsinou dam 700+ na zatah, cili chci neco pohodlneho, na vetsi dalky, hodne spolehliveho a vykoneho. POV a HAV snesu a spotreba je uvadena kolem 8 coz je celkem ok. Cetl jsem tu u minule generace o problemech s tesnenim pod hlavou, nevite nekdo o necem podobnem u teto verze?

Budu rad za jakekoli rychle rady, ve ctvrtek se chystam do nemecka tak bych se rovnou pokoukl.

Hezky den...
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.09.2013, 06:26 
Věčnej rejpal
masi píše:
Ahoj,

uvazuju ted o koupi tohoto vozu toyota avensis 2.2 d-cat 2009+ nejlepe automat, ma s tim nekdo zkusenosti, jezdim rocne sice jen 30tisic, ale vetsinou dam 700+ na zatah, cili chci neco pohodlneho, na vetsi dalky, hodne spolehliveho a vykoneho. POV a HAV snesu a spotreba je uvadena kolem 8 coz je celkem ok. Cetl jsem tu u minule generace o problemech s tesnenim pod hlavou, nevite nekdo o necem podobnem u teto verze?

Budu rad za jakekoli rychle rady, ve ctvrtek se chystam do nemecka tak bych se rovnou pokoukl.

Hezky den...

Vím, že na pročtení fóra nemusíš mít moc času, ale je zde dost textu ohledně problémů s motory a konkrétními vozy. Každopádně po tom, co jsem si tu přečetl já, bych se dieselu od Toyoty raději komplet vyhnul, a šel do 1,8 nebo 2,0 benzín, po 2005. Spotřebu budeš mít +- stejnou, a na údržbě nezchudneš.

91 Corolla zatím v provozu :bigups:
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina