TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je pon 22.01.2018, 19:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: KONEČNĚ JE DOMA!!!
PříspěvekNapsal: čtv 09.02.2017, 18:33 
Člen Týmu
Ano servis dělám v NJ a jsem velmi spokojen, už tam mám domluveno i C-HRku na garančku, kdyby prodávaly Toyoty tak beru určitě od nich, jenže mě poslali na prohlídku C-HR do Ostravy a děs-běs, tak jsem zajel právě do Tsucha, kde jsem bral předtím Aurise a opět nezklamali.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09.02.2017, 19:25 
Manager Týmu
OK rozumím. Hodně lidí ještě doporučuje Zlin, ale nebyl jsem tam tak těžko posoudit.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.02.2017, 09:35 
Člen Týmu
Pavko píše:
Taky mám od nich C-HR a nesetkal jsem se s takovým přístupem, předtím jsem tam bral Aurise a taky spokojenost, to kdyby jsi zažil jednání v Ostravě na dni Toyoty, tak bych se nedivil, proto radši zajedu do Prahy i když jsem z valach. Tak si ji užívej v pohodě. Pavko

No my jsme si jí právě v rámci TOYOTA víkendu objednali a závazně rezervovali. A jak jsem psal - bylo to domluvené na konkrétní auto a o žádných lištách se nám prodejce nezmínil... Ale co už - hlavně, že je auto doma a postupně si na něj zvykáme.
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10.02.2017, 09:37 
Člen Týmu
Tak dneska jsem ho poprvé protáhnul přes Prahu v ranním provozu do práce a ta jízda byl opravdu požítek. Potěšílo mě, že jsem tolik nevnímal každej kanál a každou díru (a že jich na té trase je opravdu habaděj) - 18" kola v kombinaci s dobře nastaveným podvozkem toho opravdu hodně spolknou a člověk pak nemá pocit, že jede po polňačce na trakaři - schválně jsem zvědavý, jaké to bude, až se trochu ochodí tlumiče - zatím jsou nové a tedy hodně tvrdé. A pak jsem zjistil, že na plynu musí být opravdu lehká noha - jenom tak to s citem šolíchat a pak auto jede jedna radost. Motor má krásný zvuk - doslova přede jako spokojené kotě a auto poslouchá na slovo - v městském provozu ideální. Samozřejmě jsem si taky zkusil rychle vypálit z křižovatky, nebo vyjet prudký kopec a to stojí za to - motor sice opravdu hodně zařve, ale auto za plynem vystřelí a krásně akceleruje. Není to samozřejmě na nějaké závodění, ale pro tyhle účely je to ideální. Zajímavé je, že auto má místo klasického otáčkoměru budík, který ukazuje, jak zabírá který motor - CHG, ECO a POWER. Dle manuálu se doporučuje jezdit v první polovině režimu ECO, čož se v městském provozu při dodržování 50ky v pohodě dá zvládnout. Průměrná spotřeba sa pak drží kolem pěti litrů, což na takhle velké a těžké auto vůbec není špatné. Schválně za jak dlouho se nám podaří vyjet nádrž...
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 28.02.2017, 09:43 
Věčnej rejpal
Ohľadom učenia sa jazdenia s automatom, aby si nechytal grif so spojkovou ľavou nohou a pravou kvaltpákovou rukou. Nauč sa jazdiť s ľavou nohou pokrčenou v kolene alebo s chodidlom opretým o "odpočívací" došľap nad podbehom, a pravú ruku nenechávaj na kvaltpáke ale drž ňou volant alebo ju dávaj na stehno pravej nohy - najlepšie vôbec je nepoužívať ani lakťovú opierku, vtedy sa dlaň tak nejak sama pýta na hlavicu radiacej páky. Časom to dostaneš do podvedomia.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 01.03.2017, 10:39 
Člen Týmu
To už je celkem v pohodě - to už tak nějak zvládám. Spíš manželka s tím má problém...a hlavně ta si pořád myslí, že má tank a bojí se, že se s tím nikam nevejde, takže do zatáček si najíždí opravdu hóóódně velkým obloukem a nedej bože když někde na užší silnici proti nám jede trochu větší auto :shock: :D :D

Jinak jsme už párkrát v Praze - Kunraticích potkali brášku - stříbrnýho s černou střechou. Není to náhodou někdo z vás?
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 01.03.2017, 18:16 
Věčnej rejpal
PARADA...http://www.euroncap.com/en/results/toyota/c-hr/26309
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 20.03.2017, 08:47 
Věčnej rejpal
V Průhonicích jsem byl vždy spokojen... Tak se snad jednalo jen o nešťastnou shodu okolností...

Lexus LS 400 4.0 180 kW
Toyota Avensis 2.0 Linea Sol 94 kW
Toyota Corolla 1.3 XL HB 53 kW
+ provoz Yaris, Aygo, Corolla, Yaris Verso
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 20.03.2017, 09:46 
Člen Týmu
No za 14 dní je tam HYBROUŠ objednanej na servis a přezutí na letňáky, tak jsem zvědavej...
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina