Plná verze
zviditelnění, propagace klubu...
Odeslat odpověď

Re: Samolepka Toyotaklubu - vyřezávaná

stř 30.03.2016, 16:29

jinak ja uz mam na aute taktez, akorat nebylo vcera cim vyfotit.

čtv 31.03.2016, 22:09

Obrázek

aspon mobilem teda...

pát 01.04.2016, 12:29

Pěkná fotka, Sušenko. Příjemné barvy.
Ještě bych to zprava říznul kousek vedle nápisu; tak se mi to objevilo na monitoru a bylo to lepší, než po odrolování.
Za mokra nebo za sucha? ;-)

pát 01.04.2016, 12:36

za sucha. nejhorsi bylo dostat pryc tu starou.
ohledne orezu - nechal jsem to tak, jak jsem to cvaknul (mobil mam nastavenej na 16:9), nemelo to byt nic umeleckeho, ackoliv snaha to vyfotit aspon trochu zajimave tam samozrejme byla, to je u me vzdycky... btw. vedel jsem, ze ten analogizujici trik zabere. kdyby to nekoho zajimalo, je to popotazenej preset z nik collection, kterou google pred nedavnem uvolnil celou zcela zdarma. myslim, ze je to docela pouzitelnej balicek pro amatery ;-)

https://www.google.com/nikcollection/

pát 01.04.2016, 12:39

Analogizující.... co.....????? :shock:
To víš, to my analogisté ještě neznáme 8)

pát 01.04.2016, 13:07

vyvojku a ustalovac jeste google zadarmo nerozdava... tak to mas teda peska, analogisto :-) jinak ja od doby, co chodim vecer po ulicich a fotim z ruky, jsem uz analog opustil uz i jako pouhou teroii 8)

pát 01.04.2016, 13:09

biscuit píše:analogizujici trik zabere

A ja jsem si rikal, proc ma ten tvuj mobil tak divne barvy :lol:
To mi rekni, ze to vyfotis mobilem, stahnes do kompu, ve PS dodelas filtr a pak to uploadnes?
Neni jednodusi na dva kliky tam bouchnout filtr v mobilu a nahrat? Jako ja to delam taky podobne jako ty, ale pro fotky, kde na necem zalezi :-)

pát 01.04.2016, 13:27

neprijde mi to nijak zdlouhavy. rekl bych, ze to mam rychleji a pohodlneji na kompu, nez primo z telefonu. urcite je to tim, ze to je pro me zabehlej ritual z foceni. taky mam rad pocit kontroly na velkym monitoru. jsem proste puntickar a projevuje se to i u veci, na kterejch vubec nezalezi.

pát 01.04.2016, 13:46

Ukaž fotku bez úpravy :idea:

pát 01.04.2016, 13:52

https://drive.google.com/file/d/0Bz4Rmc ... sp=sharing
jpeg spocitanej mobilem (ja si beru do kompu vzdycky jen raw)

pát 01.04.2016, 14:41

Ty mas mobil, co foti do rawu? :twisted:
Jinak nemas takovy filtr do gimpu? :-)

pát 01.04.2016, 15:06

do rawu snad foti vsechno co ma android 5 a vic, ne? jinak vzhledem k vlastnostem mobilu s tema lepsima fotakama, uz by byl hrich, kdyby to raw neumelo.

ten odkazovanej balik nik neni jen nekolik pluginu - chodi to i ve standalone rezimu ;-) akorat to neumi pracovat s rawem, takze je dobry si pred upravama udelat z rawu treba tiff... jinak teda dalsi vybornej free software pro praci s fotkama je raw therapee.
jinymi slovy, kdyz nekdo nedela s fotkama nejakou slozitejsi kreativni praci, ale jen korekci, orez, efektovani, photoshop potazmo lightroom vubec nepotrebuje.

ten nik balik je opravdu mocnej, doporucuju tutorialy na youtube. psal jsem pro amatery, ale to neznamena, ze to je necim podradny.

jo a jeste: http://www.dpreview.com/forums/thread/3983752 ;-)

pát 01.04.2016, 19:31

Dik mrknu se na to, uz jednou jsem sel cestou instalace pluginu do GIMPu, ale neuspesne, uvdime...
Jo a ja mam Android 4.4.4 :-)

sob 02.04.2016, 21:21

tak ale standalone je prece taky pouzitelny, ne?

ned 03.04.2016, 08:34

Ať lidi vidí kdo brzdí kolonu :)
Obrázek
Odeslat odpověď