TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je stř 15.08.2018, 13:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1.6 Valvematic 97kW, jednoduchost?
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 14:30 
Manager Týmu
spíš bych to viděl na chůzi pěšky, na tom se snad nedá najít nic špatnýho....ikdyž

Carina E 2.0 93kw Liftback ex
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 14:47 
Řidič
Dovolím si to uzavřít ze své strany :-). Jak čtu tak jsem některými považován za "slepého" objahovače Toyoty, ano asi to tak může vypadat, přestože se snažím být jen maximálně objektivní a nic jiného za tím není. Poslední dobou se tady ale s těmi "drobnostmi" roztrhl pytel a řada lidí začala Toyotu prezentovat pomalu jako značku co "klame" zákazníky. Chtěl jsem to jen vyvážit, jelikož tomu tak přeci není, byť problémy právě především v interieru má a mít bude. Před 15 lety bych tady možná psal to samé co Sajty, kterého vnitřně chápu, ale život mne naučil řešit věci jinak. Mám asi také štěstí na dobrá auta.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 15:05 
Věčnej rejpal
Ono tá pravda bude niekde uprostred. Pocit spokojnosti či rozhorčenia je hodne subjektívny. Súvisí aj s predchádzajúcimi skúsenosťami či prístupom k životu, s náladou. Preto tak rozdielne názory, hlavne ak jedna strana sporu zmerčí relativizovanie či zveličovanie na druhej strane. Nastúpia emócie a o chvíľu "lietajú guľky".
Ani tá Toyota už nieje ako bývala kedysi, dosť ťaží z povesti z minulosti. Asi ako Renault len v opačnom spektre. Tomu sa proste sere elektronika. I keď to možno už vôbec neplatí. :)
Mne sa dnes dvakrát sám od seba otvoril kastlik pred spolujazdcom. V kontexte s tým že sa mi pred pár rokmi rozsypalo picasso pod zadkom - to proste neriešim. A niekoho by kvoli tomu možno jeblo.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 17:52 
Manager Týmu
Toyota je rozvrzanej křáp :) bohužel

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 18:04 
Věčnej rejpal
tabika píše:

Tak to si posral :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 18:17 
Manager Týmu
kadel píše:
tabika píše:

Tak to si posral :-D

Budeme se prát??? :) Fakt jsem už zoufalej,byl jsem v servisu a ukazoval jsem jim jak mě vrže sedačka a všechno kolem a podle toyoty je to normální,když máme tak špatně silnice :) Nebo sedačku rozeberou za 2000Kč a dají mě nový molitan za 8000kč a nákou pružinu asi za 3000Kč. Tak jsem jim řekl že takové peníze jim nedám :) to je přístup! A to se už kupovala druhá avensiska. Fakt myslím že to je zoufalost.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 18:39 
Navigátor
Jak vidím, problémy jsou spíš s anglickými auty (Auris a Avensis). Corolla nemá problém ani s výfukem ani s brzdami. Že by si Turci vážili práce více, než ti Indové v Anglii ? Měl jsem Aurise ale dílenské zpracovaní u Corolly je o třidu lepši.
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 19:10 
Věčnej rejpal
Jo jo, je to mozny, ze v Anglii delaji srace. Mne to treba vubec nevrze, ale klepe neco vzaadu :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 19:21 
Manager Týmu
kadel píše:
Jo jo, je to mozny, ze v Anglii delaji srace. Mne to treba vubec nevrze, ale klepe neco vzaadu :-D

Juuu, to se máš. Myslím že ravka je to nejlepší co toyota nabízí.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 19:34 
Věčnej rejpal
Tabika: Ale ta kvalita interieru taky pokulhava. Rezonuje sloupek rizeni, mlaska mi drzadlo na strope u ridice a neco klepe vpravo vzadu.

Fakt je, ze za to taky muzu ja, ze to neresim. Resim to jen na servisce, tam mi reknou, ze se zavada neprojevila a takhle to bude pokracovat do konce zaruky :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 20:02 
Věčnej rejpal
pepe1329 píše:
Jak vidím, problémy jsou spíš s anglickými auty (Auris a Avensis). Corolla nemá problém ani s výfukem ani s brzdami. Že by si Turci vážili práce více, než ti Indové v Anglii ? Měl jsem Aurise ale dílenské zpracovaní u Corolly je o třidu lepši.

No nie celkom. Na jednej corolle mi menili brzdy vpredu i vzadu. Dosky aj kotúče, pískali. :wink:

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 20:23 
Manager Týmu
Závada se neprojevila,to znám :) to je asi někde učí na školení. Možná by bylo příjemnější kdyby řekli, neumíme opravit.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 20:25 
Věčnej rejpal
Sajty, rozumím tě:
koupil sis Toyotu, protože jsi ji nechtěl. Vůbec se ti nelíbila, chtěl si něco jiného, ale nikdo zde vlastně ani neví, co. Zda motorku, traktor nebo jenom šlapací kolo? No, a když už si vrazil asi půl mega do Aurise, tak to by bylo, aby za ty prachy "něco" nefungovalo. Blbá opěrka, řvoucí výfuk, nesnesitelné vrzání a skřípání všeho. Dokonce i ten lak stojí za hovno ... je tenčí o několik mikronů a co víc, když to někde proboha odřu, tak mi tam vyleze hnusná černá barva. A tak dále a tak dále ... To auto prostě nechci, nikdo mi nechápe, všichni jsou blbý a zfanatizovaný Toyoťáci. Jo a servis Toy, jo ten je přímo zločinný, protože jim tvrdím, že to mají všichni a ne jen já. Vždyť mám přeci důkaz. Zde na fóru má stejné problémy asi celkem 10 aurisáků... A to je přeci vypovídací hodnota néé? Vždyť těch Aurisů prodají za rok jenom asi několik milionů?
Sajty,
možná, že máš skutečně takový sráč. Nevím. Ale od koupi auta, několik měsíců, zde opakuješ stále dokola to samé. "My všichni" to už ale víme. A věř, je to únavné. Za mě tě mohu vzkázat, že nejsem žádný zarytý Toyoťák. Je má první a nebýt Corolly, která mě zaujala po všech stránkách, tak jsem Toy opět neměl. Ano, Toy servis je zcela neprofesionální a již tam také nejezdím. Ale s autem jsem velmi spokojený. V garančce mi vyměnili pískající brzdy a od té doby nic. Leju benzín, měním filtry a olej. To, co popisuješ neznám a ani jsem to nikdy nepoznal.
Vystřídal jsem docela dost aut a značek, vždy nové auto na asi pět let. Téměř u všech byl vždy nějaký specifický pazvuk či problém a nyní klídek. Proto u mne Corolla vydrží asi déle. Trochu jsem se rozepsal, ale nějak mi to nedalo.
Život je krátký na to, aby ses sajty užiral malichernostmi. Já osobně bych tu tvoji "sračku" prodal a koupil si něco, z čeho bych měl radost. :D

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 21:23 
Manager Týmu
Nečetl jsem všechno od sajtyho,ale ve spoustu věcech má pravdu! A myslím že tu je dost lidí co tu píšou že jim něco vrže nebo něco nefunguje,ale mávnou nad tím rukou. Toyota je spolehlivá,ale otravná. Lepší něco nechat opravit než stále poslouchat vrzající plasty a postoj servisu? Je to normální co chcete!! Kdo má to štěstí co mu nic nevrže nebo to neslyší a pomine lenost motoru,tak je štastnej toyoták.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25.10.2017, 21:58 
Manager Týmu
kluci chodte pesky ... pak snad budete spokojeny

Carina E 2.0 93kw Liftback ex
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 148 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina