TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je pon 18.06.2018, 04:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 10.04.2018, 15:09 
Člen Týmu
Ano ma ho, to som uz nasiel. Ako by sa to dalo otestovat? Ja som stale za to ze tie otacky takto lietat nemaju. Aj volnobezne mam niekedy 700 a niekedy 1000. Je jedno ci je 0 stupnov alebo 25.....

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11.04.2018, 09:23 
Věčnej rejpal
Este vas to bavi ?
Ak chce tu niekto davat rozumy, co ako sa ma a nema spravat, nech pride s dekodovanou ECU a analyzou prevadzky valve.
Najvacsie rozumy nafto vlastnici. Sere vas, ze sa to nekurvi ako nafta ?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11.04.2018, 11:09 
Člen Týmu
No ja to porovnavam s kolegovym accordom a tam stoja otacky vzdy presne. Prebehol som aj anglicke fora a ano aj tam sa o tom diskutuje. Len je rozdiel ked mne sa otacky zdvihnu same o 400 otacok a niekom letia k 3000...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11.04.2018, 11:32 
Navigátor
CommonUser píše:
Este vas to bavi ?
Ak chce tu niekto davat rozumy, co ako sa ma a nema spravat, nech pride s dekodovanou ECU a analyzou prevadzky valve.
Najvacsie rozumy nafto vlastnici. Sere vas, ze sa to nekurvi ako nafta ?

Ty tovje narážky mě fakt se*ou, furt seš chtrej jak rádio, neporadíš, děláš velkýho machra s dekodováním ECU ale kdo to dělá nenapíšeš. Pak ještě cosi brbleš o naftě jak kdybych nebyl nikdy předtím majitelem benzínovýho auta. Fakt se nad sebou zamysli, už mě ty tvoje výlevy lezou krkem. Buď poraď a nebo mlč, já se snažím alespoň poradit, protože mě nepříjde normální tyhle otáčky na svém autě snášet a nedívím se lidem s benzínovým autem co semka jdou pro radu a místo toho se dozví že jsou to blbci. :bomb:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11.04.2018, 12:42 
Věčnej rejpal
No jasne experte, nemas to doma ale opisujes tu valve na urovni kvantovej fyziky. Kolkokrat treba napisat, ze mne to robi od novoty ??? Od 0km ... comprende ???
Co chces este radit ? Vsetko opisne tu uz je a dalej nepojdes bez tej analyzy.
Pohladat je kazdy lenivy, tak sa tu fakuju furt tie iste otazky do mrte. To uz aj debil pochopil ...
Ty si fundovany konstrukter - lebo si uz benzin jazdil - taky macho, co vsetko jazdil ... az po Bugatti, ale citat nieco o kontrukcii ani za to svateho, ze ... tam uz treba nejaky mozog zapojit a nie generovat domnienky podla skusenosti z konstrukcne 30 rokov starej kary.
Kolko si jazdil motorov tohto typu ? Chapes co myslim tohto typu ? Ze tak odvazne radis vsetkym dokola.

Bandolero, preco porovnavas Accord s VTECom a Valve ??? Co ma spolocne s Valve okrem zakladnej myslienky spalovacieho motora ?
Tak vymen cely Valvematic, MAF, pumpy a vlastne vsetko co vidis, aby si bol spokojny. No a co ked to tam bude znova ?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11.04.2018, 13:28 
Navigátor
Jaký pán taký krám!
U všech jiných značek je to chyba, žádný výrobce to nevyrábí naschvál, jen podlé tvé logiky u toyoty to vyrábí naschvál aby si každej klepal na čelo, že to auto si dělá co chce?
Zlob se na mě jak chceš a ukájej si EGO jak chceš, ale já bych to řešil i kdyby měl vyměnit i řídící jednotku. Protože evidentně tomu autu dělá problém volnoběh a přidává otáčky aby nechcípl.
Je potřeba přijít na to co mu dává signál k tomu zvýšení otáček. A NEZAJÍMÁ MĚ TVŮJ NÁZOR, ŽE TO TAK JE V POŘÁDKU. Já si u Toyoty vyčist EGR nemám problém se zvýšenýma otáčkama. Takže hodnotím, že Japonec není idiot a nevyrobil to tak aby to nešlo opravit. :wink:

Už jsem to našel, prý dělá to po vyčištění škrtící klapky a je potřeba znovu zkalibrovat senzor otevření klapky. Jak se to dělá to netuším. :D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11.04.2018, 14:31 
Věčnej rejpal
Pekne blbosti. Nemas paru o Valve.
EGR Valve nema a skrtiacu klapku de facto tiez nie. A ze ine znacky nevedia nahodit "near" Atkinson je tiez ich problem.
Ze sa bavis o svojej nafte ? Toto nie je vlakno o nafte ani nahodou a z pohladu majitela na tu naftu sral pes.
Chcem vidiet toho Accorda jazdit za 5 litrov na 100 v ECO mode (ale v premavke bezne dosiahnutelne), ci pri realnych ustalenych 130 jazdit pod 7L. Mne ten Hondacky R20A nesedel.
Studuj chlapce studuj.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 14.06.2018, 07:44 
Navigátor
Při vyhazovaní kvaltu by mohly byt zvýšené otáčky, aby byl dostatečný tlak v servu a podtlak na brždění. Klasická situace dobrzďovaní na semaforech, anebo kdo používá neutrál za jízdy s kopce.
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina