TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je pát 03.04.2020, 02:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 17.03.2017, 09:58 
Řidič
PííáR píše:
Dobré ráno,

hledám dobrý značkový servis TOYOTA v Praze nebo okolí. Budu vděčný za každé doporučení i nedoporučení. Pokud máte nějaké zkušenosti rád je s Vámi bude sdílet. Upřednostňuji KVALITU a serióznost. Informace především z poslední doby by byla více než vítána. Děkuji předem.

Tak první roční prohídka v Tsuchu, cena 4795,-. Auto bez problémů, ale 560,. za litr oleje..... Jinak se servisem spokojenost jako vždy.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 12.07.2019, 13:46 
Člen Týmu
Na starší Toyotě (Avensis T25 2006 po FL, 2.0 vvti 108 kW) mě začala zlobit převodovka: vyskakuje pětka, jde obtížně řadit zpátečka. Též uvažuji o rozvodech (má najeto 185 tis. km), prohlídce podvozku (něco začíná tlouct) a celkové prohlídce auta (tedy pokud ta pětka nebude fatální a má tedy smysl...)

Doporučíte mi, prosím, slušný servis (nebo šikovného garážníka) v Praze a okolí či Mělníce a okolí, kde by se mi na auto podívali?

Děkuji.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23.03.2020, 18:05 
Člen Týmu
Rád bych trochu oživil toto téma – budu pořizovat novou RAVku, už na ni čekám a hledám kam na servis v Praze...

Tsusho Průhonice, jak už tu někdo psal, dobré zázemí, přijímací technici se snaží, ale nemám s nimi dobré zkušenosti - viz kauza originální plecháče a pak mi zas vrátili auto po garančce se šmouhami na laku, asi od hadice či co, naštěstí to šlo přeleštit, ale musel jsem tam jet znova...

Teď jsem dvakrát dával auto do Emil Frey Černý Most, tam spokojenost, ale zase... dojedu domů, otevřu kapotu a otevřená nádržka na brzdovou kapalinu a víčko vedle na plastovém krytu... Naštěstí jezdím plynule a vůbec nic se nerozlilo. Ale kdybych to nezkontroloval a někde prudce zabrzdil, rozlije se mi to po motoru...

Možná mám jen smůlu a jsou to ojedinělé případy, ale fakt se nenajde servis v Praze, kde nedělají nepozorní lemplové nebo nejsou zabedněnci na reklamačním? Fakt nechci u auta za mega řešit prasácký servis nebo že mi ho někdo někde odře.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Já
PříspěvekNapsal: pon 23.03.2020, 19:47 
Řidič
aczasa píše:
Já bych doporučil Tsusho v průhonicích. Koukáš přímo do dílny, můžeš servisákům koukat pod ruce a měřit čas..... Jen jsou celkem drazí. :-/

Byl jsem zde 16.3. na 4leté prohlídce a v pohodě. Snad jen ta cena oleje.... Ale za auto 3+ 20% sleva na vše.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 23.03.2020, 20:10 
Člen Týmu
no, já se už dávno přesvědčil o tom, že co si neudělam sám, tak stojí za prd...
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina