TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je pon 09.12.2019, 06:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 08.12.2018, 15:16 
Člen Týmu
Chcem sa opýtať na pripojenie Priusu 4 na internet - oplatí sa to ? alebo sa len sprístupní rozhlas DAB ? alebo aj nejaké zaujímavé funkcie ? Z návodu som nebol nejaké mudry z toho . Tiež neviem či to nebude hltať vo zvýšenej miere data , alebo tak. Máte niekto skúsenosti ? vyjadrite sa ! Ďakujem
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 10.12.2018, 11:59 
Navigátor
určitě ti budou chodit lépe dopravní informace,DAB s internetem nemá co společné,já využívám vyhledání adresy přes Google do navigace.Plánování trasy přes mapy,to taky využívám.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 11.12.2018, 10:21 
Člen Týmu
A nežerie to moc data cez mobil ? aby som nakoniec nemusel za ušetrene peniaze na benzín kupovať tie predražené dáta ? :) . Inak myslím že je celkom slabo povysvetlované , čo všetko to tie pripojenia zvládajú ... mám za to , že by to chcelo nejaké info , kto už robil nejaké pokusy , čo sa dá , čo funguje tu - myslím v Europe - a či nie je kopa tých serepetičiek len pre ameriku ... Inak som s autíčkom spokojný , mám ho od februára 2018 a zatial ide okolo 4L/ na stovku . len tie ovládania na tom displeji neviem kolkokrát čo znamenajú ... možno ale nie sú vôbec dôležité ...
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 11.12.2018, 14:26 
Navigátor
udělej si přihlášení na my.toyota.cz a tam uvidíš všechny aplikace,které ti budou chodit.ještě doporučuju udělat registarci do my.toyota.de.Tam těch aplikací je víc.ČR aSK odrbávají.Já mám registrace obě.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 15.09.2019, 07:44 
Řidič
http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/br ... -internetu

..."pan Prokopec se zase trefil...... Prius IV sedan... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
=========================================
...a Němci...?

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/co- ... rozebrali/

"Úplně bez poskvrnky ale Prius není, jakkoliv řada potenciálně stinných stránek je dána subjektivním vnímáním. ...může převládat dojem, že jste se vrátili zpátky do 80. let minulého století, a to přesto, že nechybí rozměrný barevný displej. Navíc ovládací prvky byly rozmístěny spíše chaoticky, než aby někdo dbal na intuitivnost a snadnou obsluhu....\\\\ů

...tak nevím,jestli je tam něco chaotického...já s tím problém nemám....no MOŽNÁ....tlačítko vlevo dole - automat na parkování - tam musím vždy kouknout,kde je...ale používám sporadicky " abych zamachroval před holkama"... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co to auto umí...
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 15.09.2019, 20:42 
Věčnej rejpal
a prečo nepredávajú "obyčajný" prius? Koľko tých pluginov predali? U nás je a bude nejaká podpora pre plugin ale nových priusov na cestách vôbec nevidieť.

Fiat Punto CVT 2000
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 17.09.2019, 16:01 
Věčnej rejpal
protože se prý jich prodalo tak málo, že to přestalo dávat smysl. Údajně se PHEV verze prodávala o pár aut ročně více tak ji ponechali v nabídce s vidinou toho, že to poroste. On ten cenový rozdíl mezi Pluginem a normálním priusem nebyl velký a tím, jak Toyota začala dávat 4 generaci do C-HR a nyní do Corolly, tak spousta lidí si nakonec vybere něco jiného než drahého Priuse. Prius je legenda, ale u nás se prodává hlavně III gen jako ojetina. Osobně mám radost když potkám plugina v Praze a okolí občas na nějaký narazím, vlastně více než na standartní IV generaci.

Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 17.09.2019, 16:10 
Člen Týmu
slabostka píše:
a prečo nepredávajú "obyčajný" prius? Koľko tých pluginov predali? U nás je a bude nejaká podpora pre plugin ale nových priusov na cestách vôbec nevidieť.

Protoze stejna technika je v "normalnejsich" autech, kterych prodaji vic (hlavne nova Corolla). Nevim, kolik pluginu prodali, ale budou to pravdepodobne jednotky kusu. Kdyz jsem se v lete ptal v Praze u Louwmana technika, tak mi rekl "maximalne pet".

Plugina jsem na silnici za rok potkal pouze jednou.
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina