TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je úte 28.01.2020, 06:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3521 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 235  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nová COROLLA 2019
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 09:16 
Člen Týmu
Jak mam verzi TS comfort a paket tech a posuvnou loketku nemam. Byl jsem prekvapen, protoze jsem si myslel ze je maji vsechny verze. Nicmene mam zase oboustrannou podlahu zavazadloveho prostoru (z jednestrany filc az druhe “gumoplast”).
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 09:22 
Člen Týmu
jozk82 píše:
Jak mam verzi TS comfort a paket tech a posuvnou loketku nemam. Byl jsem prekvapen, protoze jsem si myslel ze je maji vsechny verze. Nicmene mam zase oboustrannou podlahu zavazadloveho prostoru (z jednestrany filc az druhe “gumoplast”).

To je zvláštne. Podľa špecifikácie (SK) má byť obostranná podlaha batožinového priestoru až od výbavy Selection. Zaujalo ma to, lebo tiež mám objednaný TS Comfort + Tech.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 09:46 
Věčnej rejpal
oboustraná podlaha je i v nižších výbavách, jen od výbavy Selection je tam luxusnější provedení té filcové strany, na které jsou podélné "lyžiny" chránící tu filcovou část v kombinaci hliník/guma/plast. Spodní plastová část je pak asi stejná a bohužel ta plastová část je hrozně kluzká, sice se to dá hezky otřít, ale vše na tom klouže.

Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 10:00 
Člen Týmu
Ach tak. Vďaka za info.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 12:58 
Věčnej rejpal
Navážu na příspěvky, kde jsou odkazy na videa, nemám v zásadě nic proti, jen musím po několika zhlédnutých auto recenzí uznat, že Slovenští novináři jsou lepší, objektivnější a jejich recenze mají alespoň pro mne větší informační hodnotu. Sice tato poslední recenze na Garaz.cz od pana Koubka byla celkem normální bez zbytečných osobních preferencí, ale v zásadě nic moc toho o autě neřekl. Na slovenských se mne líbí víco tó, že se snaží na testované auto dívat více neutrálním pohledem a vysvětlit proč to či ono je tak a ne jinak. Zvlášť u hybridů to považuji za přínosné, v ČR se spíše dozvíme, že např. hybrid není daného řidiče šálek kávy, že je ten či onen zvyklý jezdit jinak a pak ten výsledek vždy dopadne hodně subjektivně.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 14:18 
Člen Týmu
Jak to tedy je s tou posuvnou loketní opěrkou? Nachází se ve výbavě Selection u TS?
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 14:28 
Věčnej rejpal
ano, posuvná loketní opěrka je u Selection a Excecutive. Jám mám Selection a mám ji tam :-), navíc je potažená umělou kůží.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 18:24 
Navigátor
V štvrtok som bol Corollu konečne pozrieť u dvoch predajcov. U prvého nebola možná testovacia jazda,lebo im ju niekto ťukol.
Tak som aspoň posedel a poobzeral zblízka.
Sedenie parádne, veľa miesta za mnou. Kufor OK, len to osvetlenie je tragické. 18" kolesá vyzerajú dobre, celkovo sa mi auto páči.
K Android auto mi predajca nevedel povedať takmer vôbec nič.
U druhého predajcu bola aj jazda. Mám na automate odjazdených len niekoľko služobiek (a na hybridnej C-HR len jednu týždňovú), ale zvykol som si okamžite. Šoféruje sa to ozaj dobre, cítim sa v aute pohodlne a ani vysávač pre mňa po skúsenosti s CHR nebol žiadnym šokom.
O AA vedel predajca ešte menej ako ten predchádzajúci, musel som vysvetlovať na čo to vlastne chcem.
Dostal som trochu rozporuplné info o akcii na dostupné autá v mnou požadovanej výbave, tak som im dnes písal žiadosť o konkrétnu ponuku.
Zhoda s manželkou, sedan sa nám páči najviac, v podstate uvažujeme už len o farebnej kombinácii. Biely interiér vyzerá v skutočnosti fajn, ale kvôli praktickosti by sme asi vybrali tmavý.
Sada kolies bude asi musieť počkať do zimy a iné príslušenstvo ma nezaujalo.
Pridal by som len lapače nečistôt.
Ozaj, aké koberce sú vo výbave auta? Teda, rátam s tým, že tam niečo bude,nie?
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 18:36 
Člen Týmu
Forfoc píše:
Peetrs72 píše:
Neuvádí se to ani ve velkém techničáku, předchozí verze měla rozteč 5x114,3. Jakou máte objednanou výbavu? Při přebírání auta jsem zjistil, že mají v ceníku (i u prime) a katalogu u sedanu chybu, ve všech výbavách je uvedená lakovaná mřížka chladiče a ve skutečnosti se dodává jen u verze exekutiv.

Mám objednánu akční výbavu Prime.
Jak jste řešil, že mřížka není lakovaná, když teoreticky být měla?
Máte také Prime? Má tato verze posuvnou přední loketní opěrku? V autosalonu některá auta posuvnou opěrku měla a některá ne. Nějak jsem nezjistil, která výbava má a která ne.

Mám comfort tech, 1,6 v manuálu. Objednával jsem ho v půlce června, prodejce se dušoval, že o nabídce prime od začátku července netušil :-(. Prime dle ceníku odpovídá konfiguraci comfort + tech + style a nějaké drobnosti navíc. Posuvnou opěrku nemá, je potažená látkou, která se bohužel snadno špiní.
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 18:46 
Člen Týmu
To:Forfoc
Po dohodě u prodejce mi mřížku chladiče vymění za lakovanou.
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 19:25 
Člen Týmu
Koukal jsem na výborný videotest od našich slovenských bratov,ale chci se zeptat,do vybraní zavazadlového prostoru se nedá dát rezerva, jen lepící sada? :?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 21:04 
Věčnej rejpal
Myslím si ,že na plnohodnotnú rezervu to nie je ale dojazdovka by tam aspoň v prípade TS mohla vojsť.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 21:16 
Manager Týmu
ona plnohodnotna rezerva neni zas tak plnohodnotna a da se doukopit do ve vsech verzi, minimane do sedanu. Je to tak, ze ta rezerva se da dokoupit, stoji 6500KC, ale neni to plnohodnotna rezerva, je uzsi a slouzí opravdu jen na dojeti. Shodou okolnosti sem se ptal, jelikož mám objednaný sedan a dokoupil sem si k němu zimni sadu kol i s diskama, zda to dostanu do kufru aniz bych sklapel sedadla, takže bych to tam mel dostat, jedno dat misto rezervy, ale rikal, bude to delat boulu, jelikož ty dojezdovy kola za 6500Kč jsou užší a tři by se měli vejít do kufru, ale moc tomu nevěřím :D

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 21:24 
Manager Týmu
ono sem si rikal, zda resit dojezdovku .... defakto sem za 10 let resil jen 2x a jinak to člověk vozi zbytečně..., ale když člověk by píchnul někde daleko od domova, tak by dal zase cokoliv .... . Ale zas by si měl pomoct tou opravnou sadou ..... A těším e na zimáky, ted sem používal plecháče na zimu ted budu mít litáky origo za 29t, dlouho sem váhal to za ně dát, ale ve finále bych jinde moc neušetřil ..... ... .
Jen trochu oplaávám červenou barvu, že nešla objednat v akci prime...

Naposledy upravil papi dne pon 15.07.2019, 21:26, celkově upraveno 1
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 15.07.2019, 21:26 
Člen Týmu
Tak podle toho videa by se tam snad nemělo vejít ani to dojezdové kolo.Sedan v hybridu v testu nebyl,tak nevím.Do normální sedanu 1,6 se dojezdovka v pohodě vejde.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3521 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 235  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina