TOYOTA KLUB Česká Republika
Právě je úte 28.01.2020, 05:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 373 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1
PříspěvekNapsal: úte 07.01.2020, 21:54 
Fantom fóra
Vždycky sem si řikal o čem kurfa j tohle téma...... je to o lidech..... žádný téma sem nedělal pro sebe.... kurfa :-) A KDE JE TEN MAGOR

.:-)

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 07.01.2020, 23:26 
Řidič
co si dáváš za matroš ?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.01.2020, 01:18 
Fantom fóra
el muerte> matroš Fiio BTR1 dual :-) AMP+ AptX + piva a doutníčky

Dneska sem se musel stavit u babičky, prej nova nefachá.... no aby jo když v tom je takovej bordel, sem to studoval celkem dost.... pro radost.
Takže Škoda je, že momentálně bude nova cinema rozmazaná jako primy---- přes CRA. Digital Broadcasting nemá na novu cinema práva...????!!!! takže asi oslepnem...

No ve čtvrtek zmizel přechod mux 13 tim pádem ostrej obraz novy a novy cinema.
Nově je mux 24 na kanálu 42 DB... ale bez cinemy. Nova je ale ostrá... "zaostřená". oproti CRA.

Takže babča má ostrou novu, ale neostrou novu cinemu z mux 23 / kanál 23 jo je to složitý :-) :-)

Podstatný je ale to že z neznámýho důvodu cinema neni v mux DB 24 / kanál 42 ???????!!!!!! aby měla stejně okej obraz jako nova přes DB. ????!!
Mux 22 aka přechod mux 12 tam maj prostě problém... obraz je mázlej, rozostřenej.... kdežto u Digital Broadcast neni. Mux 24 kanál 42, mělo by to bejt totožný, neni... CRA maj pořád obraz prostě "rozostřenej".... kreteni a už si řikám že to snad dělaj naschvál????

Okej novu má babča Mux 24 DB... další novinka je mux 23 kde je rozmazaná nova cinema, nova rozmazaná, ale naopak ostrá verze Seznam HD a Barrandov HD.
Seznam HD je super, je to super! :inlove: :listen: Barrandov.... noooo tak bud spencer a Hill v HD proč ne :-) :-) Ale je to fain rozlišení 1440x1080 nedá se poznat rozdíl oproti fullHD... rozdíl oproti mazanicím CRA prima kanálům a novy cinemy je drastickej.
Noooo tak třeba to CRA maže záměrně, aby přinutila novu a primu vysílat 1440x1080 ...... to je taky možný.... problém ale je že se na to nedá dívat. Člověk se rozmazluje velmi velmi rychle.... Zajímavý je ale že Digaital broadcasting "nerozmazávaj".... jak to dělaj? :-) Kdyby nebyli... asi by ty mazanice CRA připadaly lidem okej :-) Ale člověk co normálně dobře vidí vidí ten rozdíl ihned... po 10 sekundách.... i logo stanice je rozostřený/ nebo ostrý

No tak babi dostala ještě Seznam HD, kontrolovali jsme kvalitu a fakt super.... jediný 2 reklamy byly na Subaru :-) :-) Dlouhý a babička řikala... Tuberu.... coto je... si řikal ty... ne babi já řikal subaru... no to mam :-) Ale já vim, znám subaru :-) 85 let :-) Já vim že máš subaru... :-) Pěkná reklama mimochodem... vůbec nevadila, dlouhá ale jediná.... subaru a nic :-) :-)
Ale jo tenhle pořad ta reklama nenarušila :-) jen ho okořenila...
https://v11-a.sdn.cz/~SEC1~expire-15787 ... ,7,VOD,,,1
https://www.televizeseznam.cz/video/dok ... y-64018596

Kráááásný potvůrky.... a když si to člověk pustí jen s muzikou.... oleeeeeee...... krása to je prostě krása... best :choon: :oha: :onfire: Ve VLC bez reklam, online bez reklam UblockOrigin, a nebo v TV HD s jedinou reklamou na Subaru :-) okej.... :banana: Ta reklama je neobvyklá... babča sledovala... dobrej zásek :-) i 85 letá babička zná subaru.... :biggrin: a reklama jí zaujala... taková klidná... v pohodě :-) Reklamy řvou, jsou rychlý, otravný.... tahle reklama na eboxer je v klidu... cajk. Je bez keců... do pohody.
Babi pak sama od sebe: " já sem četla, že ty auta na elektriku ujedou jen 300km asi... to se nedostaneš ani na slovensko... joooo "ojjjjj coooože babi ví hustě dost :-)" Coooože.... No víš co, jsou auta co to maj i dohromady, normální motor a baterky.... no a trochu to šetří.... " Babi a tak proč nejsou na všech benzinkách nabíječky?" Noooo tak to je drsnej dostaz Babi :-) Noooo tak je to proto, že jsou to benzinky a jsou financovaný z benzinu, ty nechtěj elektrický auta.... :-) :-) Ahaaaaa to mě nenapadlo :-) Ale jo babča je hustá :-) pořád jí krutě dobře fachá palice... až se divim :-)

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.01.2020, 02:52 
Fantom fóra
Nooo zpět k audiu... skenoval sem stránky http://www.aptx.com 980 produktů cca včera :-) vzal sem je všechny :-)
Noooo něco zajímavýho se našlo... Edifier e10bt
https://www.edifier.com/int/en/speakers ... r-speakers
fest zajímavej design, supr... ale asi to neumí dolby digital.... hodily by se i k tv... jako provokace na sound bary :-) :-) škoda... ten design je hustě zajímavej....

https://www.edifier.com/int/en/speakers ... -subwoofer
tohle ja taky super... má to THX certifikaci... aleee nemá asi zase Dolby Digital??? nevim... aleee je to zajímavý... místo sound baru.... elegance

Nebo classica
https://www.edifier.com/int/en/speakers/s350db

No mam radši značky co jsou v nadpisu :-) Edifier ale umí zaujmout....

No jo bylo to 980 produktů... cekem zásek :-) tohle je jediný zajímavý... kromě Fiio to tam je taky :-) Jo sem prostě vybíravej... :wink: Fiio má tu výhodu, že dokáže okořenit muziku všude :-)
Auto, doma... sound system, sluchátka... je to fuck :-)

......................
Teď bych chtěl mašinku co by se píchla přes optickej kabel vstup >>>> mashinka/ /AAC/2dolby digital decoder>>>>>optickej výstup.... pro TV se soundbarama dolby digital AC3 atd.... Aby všechno znělo jako AC3-podobně.... i AAC :-) A to chci.... nemusí to znít úplně stejně dobře.... aleeee dost dobře... jo sem s tim.... prostě DAC na AAC z TV.... co fakt zlepší kvalitu zvuku, prostorovost, čistotu. Zároveň ale musí umět propustit top signál AC3 bezezměny-bypass... musí jen makat na AAC... :choon: to bych koupil... ihned---
Rozdíl mezi AAC a AC3 je propastnej... když máš dekodér Dolby digital... z AAC se dá vytřískat víc.... ale byla by potřeba ta "mashinka".

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.01.2020, 06:41 
Fantom fóra
No to video s těma rybama atd sem si s nedovolením grabnul v top quality... je to prostě hustý :-) :twisted: :choon: :onfire: neuvěřitelný záběry, s muzikou je to dokonalý.... je to jak vesmír... underworld cosmos----
je jedno jáká muzika se použije... protože tyhle záběry nemaj prostě chybu :-) spíš by měly bejt zpomalený....
nechávám si pro sebe :-) no deal :-) sorry
Já si všechno nechávám pro sebe... do určitý doby :-) Určitá doba pro mě bude až tu nebudu :-) jinak je ve všem zcela absolutně neurčitá :-)

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 11.01.2020, 07:10 
Fantom fóra
Prdej je ještě s wifi sítěma... když člověk využije supr program wifi analyzer... tak chápe....
Nademnou bydlí family co má fakany... a já sem se kdysi dostal do jejich wifi... a i mam to heslo... aleee tak 2 roky to maj nějaký pojebaný :-) vypnul sem se z náhodných návštěv, ale upc wi free maj bloklý normálně.... když se k nim připojíš nedostaneš se nikam... aleee hudba hraje :-) Asi to zablokovali pro děti :-) No prdel je v tom že já UPC Wi free pouštim gratis... takže jestli nejsou děti blbý :-) tak s family vyjebali :-) Soused odspoda je free... :biggrin:
Blbě se zjišťuje kdo je na upc wi free :-) nikdo :-) Proto tam jsou 2 tablety, 1 2.4GHz a druhej 5GHz.... líbí se jim tam :-) jako by mi vůbec nepatřily :-) Jen mobil jede na síti jak komp... takže v případě problemů je jasný o co jde :-)
U Wi -free.... máš sousedy Benu networks :-) aka O prostě i když jsou tak se neznaj... a nikdo o ničem a o nikom neví :-) 2x tablety ale jsou na mý síti...
U domáácí sítě mam svuj Sony mobil a pc Abit computer corporation... Twin Cloned system... XP SP3.0 perfect system.... co nejde dát na Win 10 nedrasticky :-) :-)
Bylo víc pokusů ho zničit... aleeee nende to :-) Tohle je totiž nejdokonalejší Win XP SP 3.0 system co se dá klonovat do nekonečna :-) :-)
Nkoho nezajímá... neměl by... má to prostě jeden magor... :biggrin:
Ne ty vole vy to nechápete.... je to radost s tim pracovat... a když máš "klon" bez chyb... je to super... vyřadíš přítomnost, vrátiš se do minulosti 2014.... cca a upgraduješ :-) :-) Podstatný ale je to že nikoho nezajímáš... takže viry a sračky pudou na win 7 :-) huráááá :-) klídek :-)
No a proč to dělám, proč mam asi jako jeden z mála lidí na planetě win XP... protože je to cool free a in... no a jinak no protože si prostě vážim svých dat... který si radši klonuju... :biggrin: Mam rád svý data.... a neexistuje prostě je vymazat...
Je určitej čas kdysi kdy sem pochopil 2014 že je dobrý si udělat kopii... nelíbil se mi zvuk HDD.... a paradoxně ten HDD mě teď zachránil znova :-) 2020
Drsný byla tam kopie clon disku v perfektním stavu 2014/15 kterej sem si kdysi udělal pro jistotu.... Jistota je to co mam rád... Takže clone na zformátovanej disk 2015-2020 no nic podstatnýho nezmizlo... ono se totiž ani nic nestalo.... 5 let nic je to divný... ale já sem po dřívějším problému se systemem pochopil že si data uchovám jinak a jinde... takže šlo jen o detaily--- 2014-2020
Pak je otázka kdo by chtěl mý data.... :-) no asi nikdo... no někdo jo... no z mých dat se nedozvíš nic..... tak to je :-)
Brácha má ze mě prdel že mam jedinej system XP co fachá... dělá v IT... jo kurfa fachá to :-)
Je to starej aleeee dobrej system.... jako celica...., ta je taky zazálohovaná :-)
Je to podobný... mam rád jak tenhle starej system kterej se dá kontrolovat... jako celicu, ta se dá taky kontrolovat... ale musíš dobře slyšet, fest dobře...
XP se kontrolujou jasně... správce úloh systemu... grafy... normal je 0 využití cpu a 400-700mb ram... XP.... jakmile se nic neděje a kolísá graf... máš problém :-) U Celicy je místo grafu sluch... :biggrin: ticho a vytočenej 3SGE.... supr- a i ten musí znít... musí tam bejt frekvence.... :biggrin: concerto :-) economy se přepne na neeconomy 5/6000rpm.... yes concerto :-) vychutnání si ACIS... pak klídek vystoupit pro pívo... a zpátky do hajan zlatíčko :-) za 10 let už nebdou umět lidi ani řadit... :biggrin:
No asi to vy padá tak že někdy asi budu muset mít porsche 911 4x4 s mt.... protože bez mt mě to nebaví...

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 15.01.2020, 01:41 
Fantom fóra
Dneska se u mě stavil brácha IT aby se pokusil mi dát na muj milovanej komp i Win 10 pro :-) Ty vole je to prdel jako nehorázná.... ne nejde to normálně to nejde :-)
XP jsou čistý a jedou jak z praku :-) takže potřeba byl novej hdd... spíš SSD... https://www.alza.cz/seagate-barracuda-s ... 631095.htm
Na firmu.... to mam nejradši :-) gratis... pak sem se mrdal asi 5 hodin s tim udělat si na XP boot disk na win 10.... nemožný :-) prakticky je to nemožný :-)
Takže brácha dodal i original usb flash win 10... zkoušeli jsme naládovat Bios... nene... ani hovnooooo ani prd....
Jako zasmáli jsme se... je to absurdní.... ne nende to přes USB :-)
Takže pokračování s DVD.... jen to vypálit někde :-)
Neni easy dát win 10 do systemu kde fachaj XP, a fachaly by 7 atd.... je to drsnýýýý :-) :biggrin:

Bylo to prostě nastavený tak, aby to nešlo.... novej komp... aleeeee já sem magor a mam rád svuj komp, a chci tam mít jak Win 10 tak Win XP.... nezávisle.... XP jsou fain... :biggrin: O XP se člověk musí starat.... klonovat.... 1x za rok nebo 2 roky... a to samý s Win 10.... klonovat, klonovat, klonovat :-) Tohle bude naposled co řešim usb boot, nebo cd/dvd boot :-) Clone
Bude to prostě po mým.... je to jasnéééé :-) XP neodstoupěj.... jen budou asistovat :-) Nende prostě udělat za XP tečku.... pořád žijou a žít budou :-) Ale jen ty nejlepší z nejlepších.... většina odpadne a vzdá to... 95%--- já NE.... :biggrin:
No je to to samý jako u aut... většina odpadne.... proto mam ten starej system rád... když se o něj staráš, fachá bravurně.... :wink: I když těm co maj nový auta se to může zdát divný, starat se o tak starej system jako jsou XP, nebo jako je celica.... :-) :biggrin:
No tak máš i novější auto, a máš i win 10.... teda snad se to povede :-) :-) je to boj---- Hybridní system XP/Win 10 :biggrin:
A neměly by mít tušení o Win XP _ _ _ :-) Pak to propojíme... kdyžtak.... :biggrin:
Win 10 se ale fakt bojej mam pocit, bojej se XP.... nechtěj s nima mít nic společnýho... aleeeeeee budete :-) :-) Nakonec se zamilujete :-) :biggrin: :biggrin: co se škádlívá, to se rádo mívá :-) :biggrin:
Jde o to start comp, a vybrat si.... XP nebo Win10.... tak tak.... :biggrin: Prej to nende... aleeee lidi toho nakecaj :-) Pude to, neni možný aby win 10 manipuloval s jiným diskem... bude ho muset tolerovat... :biggrin: Neměl by se vůbec zajímat o nic... jen o sebe.... aby se taky naklonoval :-)

Fotka z Alzy.... když tam byl brácha pro Seagate SSD...
Obrázek
Hustá náááhoda :-) Celica se tam takhle promenáduje :-) :biggrin: člověk si myslel že se na ní zapomnělo :-) pomalu.... no neeeeeee :biggrin: Happy :-) :biggrin:
Faktem je že Toyota Celica si udržuje sebe sama i díky SONY.... sooooo thanx :-) :choon: :inlove:

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 20.01.2020, 11:00 
Fantom fóra
Tak supr, mam Win XP + Win 10 na 1 kompu.... paráda... :-) Bylo to laborování, ale je to vynikající kombinace, pěkně zapnu pc a můžu si vybrat Win 10 pro 64bit / win XP pro 32bit

USB instalace nebyla možná, DVD se mi nechtělo řešit.... tak mě napadlo, že vytáhnu starej ultra starej disk WD Caviar 10GB, takovej bzučák :-) a použiju ho jako boot disk Win 10 ATA
Nečet sem že by to někdo zkoušel :-) ale stálo to za to....
Od Bráchy sem dostal usb flash disk win 10, pak sem programem EaseUS v XP naklonoval USB disk na HDD Caviar 1/1 a reboot... YES YES..... :biggrin:
Instalace okej, na SSD Seagate dostal sem se do win 10, ok---- pak sem chtěl vyndat ten bzučící disk Caviar.... jakmile ho vyndáš, nenabootujou Win 10 ????!!!!! What a fuck?????
Zajímavý..... Bzučák zpátky Caviar 10GB.... a boot ok.... prostě ho to pořád používá ???? Nechápu proč????

Ok taaaaakže znova..... druhej pokus.... format SSD.... a usb flash boot win 10 clone na SSD přímo.... EaseUS. automaticky nechal program tu boot část ve FAT32... a zbytek disku nechal nezformátovanou??? šikulka.... fakt chytrej program.
reboot... SSD start instalace.... našla zbytek nezformátovanýho disku SSD a win 10 se instalovaly automaticky v NTFS. Cool.

A jsme tam, takže teď je to tak, že část toho disku je pořád s instalací W10 fat 32, neni vidět jako mechanika normálně, ale nenormálně existuje :-) Zajíííímavý :-)
Po startu jede fat 32 část, boootuje a během boootu přejde na NTFS...

No tak zajímavej postup, nikde sem o podobným nečet :-) Výhodu to má, že máš boot instalaci Win 10 vždycky skrytou a pevnou součástí SSD. člověk nemusí nikdy hledat USB flash disk :-)
:bigups: program EaseUS je ale výýýýbornej.... starej 6.5 verze z XP.... klonuje všechno a perfektně :-) :bigups: bez něj ani prd.

Obrázek

Výhodu to má, že startnu XP a mam otroka win 10 nebo obráceně.... a jsou propojený, takže spousta místa a win 10 můžou XP ochraňovat.... čistit :-) :-) :biggrin:
Někjakej problém na XP? reboot.... win 10 a clean slave win XP.... reboot XP fixed.... :bigups:

Takže takhle se daj krásně zachovat win XP pro další generace :-).... když zlobí USB boot flash win 10 a bez pálení DVD. 2 super systemy. 2IN ONE :biggrin: Instalační SSD disk Win 10 navždy :-)

No bylo to laborování a těch restartů...... tak 2 dny sem se s tim jebal.... ale kdybych to dělal znova, tak sem hotovej do hodiny a 1/2 :-) Je to Svéráznej postup.... ale sem rád, že sem na to přišel sám :-) To člověka nakopne... žvatlalové na netu psali že neeee, že to nende to nende totoooo :-) :-) kecálkové..... No to víš že jooooo.... :biggrin: :biggrin: Moje XP budou žít navždy! :-)

Jakoooo ale chvílema sem si řikal, že sem v prdeli.... ta bios hláška: "System bootdisk ERROR"..... ta mi dala psychicky dost zabrat.... :mrgreen: člověk to vzdal, nasranej total... ale pak musel ultra přemejšlet, jak to celý USB a Microsoft vojebat.
Ani bráchu Ajťáka tenhle postup nenapadnul.... celkem nechápal :-) .... už měl pro mě i DVD win 10.... tak sem mu volal, že mě napadlo tohle a že DVD nepotřebuju :-) :-)

Ještě si zaslouží fotku testovací WD Caviar.... ty bláááho jak je starej????? 10GB.... to zapojíš a bzučí jako 3D tiskárna 3x víc nahlas :-) drsnej sound :-) Ale prostě fachá....
Je to průkopník :-) :-) modernizace
Chvilka slávy.... pro tenhle testovací starožitný exemplář/ testovací králík :-) byly tam nějaký fakt old mý data.... ale tak Format.... a první win 10 boot IDE disk byl na světě :-) :-) Já vám dám USB :-) parchanti
Kdyby ten disk našli ufoni, tak si řeknou aaaahaaaaa takže takhle kdysi distribuovali humanoidi Win 10 no tak to mě poser :-) :-) :biggrin:
Náááhodou posloužil nehorázně! Respect :listen: distribuční anti-USB/anti-DVD prototyp :-) Zachránce XP pro přechod na win 10
Obrázek

Obrázek

XP jsou jako KITT knight rider.... dobrá funkční nostalgie
Obrázek

Jo uvidíme ale budou kamarádi XP kde neni nic legal.... všechno i system je warez..... ale dokonale funkční :-) a vedle jsou Win 10 pro zcela legální.... ofiko. Ne že budete prudit XP Warez, to by bylo zle :-) Budete se tolerovat a pomáhat si.... třeba sem potřeboval program na focení obrazovky... ten má disk XP warez :-) copy na win 10 install.... okej.... noooo takže v klidu :-) Pěkně si budete pomáhat :-) je to jako mít 2 auta.... ok? :biggrin: zlobivý XP a vzorný 10 zlobivá celicka a vzorný subaru.... njn :biggrin:
Ale je lepší mít 2 auta a mít 2 systemy.... je to sichr.... přijde mega útok na win 10???? restart XP a jsi v pohodě :-) :-) :biggrin: Na XP by útočil jen blázen :-)

A obráceně... ne že budou XP žárlit na Win 10.... hele stály asi 300,- 2 krabičky doutníčků.... takže klídek :-) ale jo stálo to hodně času.... to jooooo ten ale mam. :wink: Nebudete nikdo na nikoho žárlit kurfa :-) Mam rád vás oba systemy stejně... :-) Faktem ale je že na win 10 sem musel 3prdele 3prdele věcí zablokovat... a všude dát NE... nemam zájem.... to taky sebralo dost času... :-) To se u XP dělat nemuselo.... :biggrin: a i když dáš všude ne... tak stejně máš 30 a víc svchost.exe :-) Já nevim proč ale nikdy sem se nedíval co to je svchost.... asi se na to podivám :-) To je nejzajímavější program co je.... se rád množí :-) :biggrin:
Náhodou je to supr porovnávat win XP a win 10..... teď maj problém win 7 :-) ty sem přeskočil :-) resp. sem je zaspal :-) 7 nezájem :-)

Naposledy upravil micron dne pon 20.01.2020, 15:40, celkově upraveno 48
 Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 20.01.2020, 11:49 
Fantom fóra
Pak byl jen problém že moje milovaná SB Audigy LS se nemá ráda s Win 10. neexistujou drivery???.... měl sem uloženou Audigy 4.... tak šup tam s ní :-) Ta jela ve win 10 ihned.... automaticky, aleeee v XP zase pro změnu zlobila... modrý smrti byly.... než člověk našel ten správnej ovladač... jojo .... ale našel se.... tak fain Audigy 4 upgrade :-) Brácha má ještě Xi*fi nebo jak se to jmenuje, vyzkoušim...
Ale jo fakt paráda, čistý perfektní XP a čistý perfektní win 10, člověk si nemůže vybrat.... rozdíl je že win 10 maj asi 50 a víc svchostů XP maj asi jen 5/8 SVCHOST.exe rulezz :-)
Win XP procesů 32------- Win10 120/140 procesů ..... what a :-)
Win XP RAM 600/700MB.... Win10 RAM 1.4GB/1.5GB .... Hmmmm

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2020, 05:50 
Fantom fóra
Ale jo sem spokojenej S Win 10... sice muj oblíbenej audio program http://www.AIMP.ru Aka moderní winamp žere celkem dost procesorů.... což je fakt zajímavý, v XP nežere vůbec nic :-)
Nechtěj to předělat na 64 bit... škoda... ale stejně je to divný, proč ve win 10 žere 20-30% 2jader... když v XP ten samej program žere jen cca 5% ???

Objednal sem mini klávesnici jen na bios... ta by měla možná fachat i s PS/2.... USB klávesnice nejedou s mým Biosem :-) Až pak ve Windows.
https://www.ebay.com/itm/USB-Slim-silen ... 3549302495
Mam takovou starou ee PS/2 ... no kdyby nefachala tahle s redukcí na PS/2m vezmu HP.
https://www.exasoft.cz/hp-ps-2-slim-bus ... 67975.html
Když máš 2 systemy, je potřeba i PS/2 Bios compatible klávesnice, stačila by micro jen s ESC, delete a šipkama :-) Ale to se nevyrábí :-) Numerická zase nemá ESC :-)

Pak sem si všimnul, teda mý uši si všimly.... zajímavýho zvuku, SSD ultra vysokej tón, je to jako netopýří pískot... A je to slyšet jen někde v určitým úhlu hlavy- uší v určitých místech v místnosti---- ale je to dost intenzivní.... ultra/infra sound.
reaguje to i na pohyb myší :-) Je to ultra vysokej tón... hodně lidí by to asi ani neslyšela... já jo.... sem si řikal co to je za psycho :-)
Podobně pískaj některý televize... nebo nabíječky mobilů, když se k nim přiloží ucho...

Tak sem našel pár článků.... a ten borec co má avatara Buda Spencera, je na tom asi podobně :-) :-) Naprosto ho chápu :-) :-)
"SSD high pitch noise"
https://www.google.com/search?client=fi ... itch+noise
!!! https://pc-help.cnews.cz/viewtopic.php?f=7&t=146186 !!! Jo my slyšíme všechno :-)
https://link.springer.com/article/10.10 ... 016-2845-z

Jak se toho zbavit.... píská to když je pc bez zátěže... když má mít volno :-) OK... nastavil sem v 10tkách blokování veškerýho šetření.... všechno je nastavený na max výkon.... žádnej režim spánku a šetření... HDD prostě jedou i když nemaj co dělat na plno... a asi to zmizelo :-)
Fakt ale sranda je že ten zvuk reagoval i na pohyb myší.... psycho sound :-) Ale je to taková fakt ostrá High frekvence, že ne každej jí slyší.... to samý jako pískání televizí/ monitorů.... pištěly takhle Sharpy... :biggrin: Sem musel TV Sharp reklamovat, a vzít si SONY.... to se nedalo... ale byla spousta lidí co tu frekvenci fakt vůbec neslyšela.... To jo :-)

Tak a trochu muziky... Kdysi tam bylo slyšet u přechodů CD "zrnění bzikání" už neni.... možná maličko, ale ne tak jako kdysi :-) ok kvalitka. 320MP3
http://orion.shoutca.st:8994/stream Ambient chillout
http://orion.shoutca.st:8193/stream Ambient fantasy
http://orion.shoutca.st:8950/stream Jazz
http://orion.shoutca.st:8506/stream Funk + Electro swing

A ještě si dáme 2... 320
http://air2.radiorecord.ru:9003/liquidfunk_320
http://air2.radiorecord.ru:9003/ibiza_320

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2020, 10:30 
Fantom fóra
Ale jo stejně je to prdel... 2 systemy na 1 pc systemu, kdysi fakt dááávno jo Dos+ windows.... tak znova XP + Win 10 :-)
Vlastně se to nedá zničit ani napadnout :-) teoreticky s tim že máš 2 systemy žádnej vir nepočítá :-) :-) Jakej magor by měl 2 systemy :-) 99% lidí má jeden... :biggrin:
A i kdyby někdo napadnul XP, jejich klon je mimo síť vždy připraven... :-) I když o Win XP by se měly "nenápadně" starat Win 10 samy defragmentovaly disky D E... Xpéček... hodný :-)
Podle mě ty blokační viry nepočítaj s tim, že máš 2 systemy :-) a zablokuje jen ten C: co běží :-) možná ale ne :-)
Ale zablokuješ li 2, tak 3. je v záloze :-)
No XP jsou v cajku, ty by zajímaly max sběratele veteránů :-) nebo magora.... Win 10 taky... ty jsou chráněný ultra..... nejnebezpečnější je mít win 7... :biggrin: Dřív se řikalo že nejnebezpečnější jsou XP.... to už ale dáááávno neplatí... maj je jen fanoušci... ty se o ně staraj.... a jen fakt chudák by napadal tohle... win 7 to je jiná....
XP jsou vlastně veteránský systemy... jako u aut... jestliže chtěj win 7 bojovat o to aby byly veteránskej system... tak se budou muset snažit bránit.... :biggrin:
já bejt jima tak bych klonoval co nejdřív :-) :biggrin: Nic lepšího než klonování neexistuje.... je to obrana dokonalá.
Sice tě to stojí SSD.... ale ty už nic nestojej.... takže... ok... no a takhle se prodávaj Disky... SSD... :biggrin:
Já mam fakt dost disků.... nikdy nebudou asi použitý... ale byly jako clony.... nikdy nevíš.... a data máš... 2x copy no problem.... :biggrin:
Htůza musí bejt přijít o data... bez klonování... to musí bejt peklo.....
Záohování je na hovno... máš jen programy... nemáš všechno... prostě to chce klonovat... prcneš jinej disk a frčíš---- :biggrin:
Respektive ti chybí fakt málo... a to co chybí ti pak "otrok" ukáže než ho zformátuješ aby byl na další klon :-)

Mam novej system nechám ho 3 měsíce makat... ok, klonuju.... :biggrin: fakt ale je že z normal uživatelů by tohle udělalo tak 10% a i to je moc :-)
your problem.... každej počítá s tim, že se ho to netýká... a je v pohodě... až jednoho dne... modrá smrt a si v piči :-) :biggrin:
Ne nevrátíš se zpátky díky zálohám obnovení systemu... system je v píči.... potřebuješ klona... :-) a přemejšlet co se stalo.... si v cajku.... chtělo to zničit system, nasrat tě... netušilo to že máš klona :-) :biggrin: Napadenej disk se dá vyzobat a pak zformátovat... aby z něj byl další klon :-) Takhle ale normální USER neuvažuje.... No já nejsem normální, je to tak.... ale zase nejsem paranoidní tak abych surfoval s VPN :-) "Chce to bejt tak akorát"... chápat to ale nežrat to tak moc :-) :-) protože 90% článku z IT je jen a jen marketing... to samý auta... a jediný o co tomu jde je konzumování... :biggrin: Já nekonzumim tak moc, protože bych ztloustnul a nebyl bych tak sexy.... :biggrin:
Resp. prostě když sem viděl kdysi lidi z gymplu jak se zakulatili... tak sem se rozhod že já ne :-) No ono to ani jinak nejde když ráno žerou, dopoledne přemejšlej na prdeli co si daj k obědu, a odpoledne na prdeli přemejšlej co si daj náročnýho :-) k večeři.... no takže takhle fakt ne.... to bych byl taky tlouštíček :-) Tohle NE. sotva to pak dejchá :-) má to kozy jako ženská, tuk všude.... jak se to má dobře :-) A pak se máš až tak dobře, teda nedobře že jídlo i vyhazuješ... což je pro mě teda vrchol...

Jako fakt by mě zajímalo jestli jsou některý lidi schopný prostě nežrat... třeba 2 dny.... mně to problém nedělá.... člověk hospodaří s energií... totiž když ti vytrhnou 8mu... tak 2 dny min nic jíst no nemáš potřebu... a žiješ.... někdo by možná zgebnul protože prostě musí žrát :-) :-) Ale tupotřebu nemá fyzickou, ale je psychickou.... musí žrát... :biggrin: Připomíná to zvířátka.... ten zvířecí pud... nno je to ubohý.... krmit se jako základ... nic jinýho neni podstatný.
Ale je to tak i mně se doktorka ptala, jste najedenej... pak nebudete moct... řikám to je jedno... to mě nezajímá.... člověk dokáže bez jídla žít měsíc--- co mi to řiká???? No jsou lidi co to nedaj ani po 12h... asi jo...
No faktem je že uplynul tejden a teprve po tejdnu jakš takš mi chutná a jim ok... a co.... nezhubnul sem a nestloustnul sem....
No něco na tý hlášce je: Pít do polopyta a jíst do polosyta.... s tim polopytem mam někdy problém :-) člověk neví akorát... a ono se to mění... někdy je potřeba víc někdy málo... :biggrin:
Kurfa ale nechci bejt takový prasátko jako co sem viděl.... lidi... tučňáčci... spokojený.... ne to chci bejt radši nespokojenej ohnespeckoun.... :biggrin:
Má to svoje výhody... protáhnu se všude... auto má malou spotřebu a hlavně kdyby nás napadli ufoni, tak mě nesežerou... řeknou ty vole... toho musíte vykrmit :-) Takže sežerou všechny, a já pak zachránim planetu :-) jako nepoživatelnej :-) :biggrin:
Ty vypasený na pravo... ty nevykrmený nalevo.... :biggrin: Prosimvás ale já sem vynalez ještě sponku na tv antenu.... :-) Noooo Hele víš co papej :-) :-) :biggrin:

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2020, 13:02 
Fantom fóra
Já vim o co vám jde dostat ze mě data... ale já žádný nemam :-)Jak ne... má data.... :-) Kecá.... dej nám je a bude ti líp :-)
No nemam... jak jako že nemáš? a kde je máš? No nemam je.... maj je kloni.... :bigups: A ty kloni co chtěj za ty data???
Hele to já nevim, to si vyřiďte s klonama... já vim kulový :-) Co ještě víš... ty víš víc... :-) Nevim skoro nic... :biggrin:
X256879 sleduj ho a jakmile něco dáš mi vědět... já du zkoumat ty klony... :twisted:
Nechápu že je to klonování furt možný, zakázali jsme to před 10 lety... a oni se furt klonujou a klonujou... šmejdi :-)

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 25.01.2020, 13:22 
Fantom fóra
Zdar.... co je za problém jsem klon 00156765X je nějakej problém s mým číslem? Můžu ho okamžitě regenerovat... :biggrin: jen nevim jestli nahodile nebo totáně nahodile :-)
No udělám si lepší číslo... 001110002324X ok? Líp se to pamatuje...
Takže je někde nějakej problém? Moment probíhá klonování.... .... .... ... ... .. . verze 2.0

Ok tak vo co go? S čim máte problém?
No máme problém s tim klonováním... nevíme kdo je kdo... a tak... ahaaaaa :-) Lidi jsou parchanti a nedávaj platný emaily ani svý data... a pak navíc všechno blokujou... nevim proč :-) My jim dáváme ten system zdarma a oni nás zablokovali----- :-)
No to plyne z historie.... vy jste blokovali je kdysi... tak teď blokujou oni vás.... a blokujou vás proto abyste je neblokovali.... :-) Je to paradox ale je to tak.... nevěřej Vám ani slovo.....

Z mýho příkladu.... kdyi jsme měli origo instalaci XP ale pc zmizlo.... po použití kodu byly jen problemy.... tak warez XP SP3 v klidu--- žádnej kod... a system fachá furt....
Dlooooouho.... fachaly XP.... a fachaj.... ale dostal sem k vánocům kod win 10pro a sral se s instalací.... 2-3 dny.... Legal official... ok.... taky sem starší, ale problémy byly při instalaci... až sem si řikal vemu warez jako kdysi... jestli mě to ještě nasere....
Tim bych ale znehodnotil licenci w10 pro jako dárek k vánocům.... což by byla škoda... Jo nikdy sem nebyl system legal... ale licence zaplacená byla.... takže XP bylo jednodušší vzít warez sp3 a jebat na to.... Licence se ztratila... No a o tuhle upgradovanou warez verzi se starám.... celou dobu... XP SP3 a fachá skvěle.... Tak to byla je jedna etapa života....
A přichází druhá.... co win 7? NE..... mam XP supr.... ne jako :-) Chtělo to udatovat Flash player každej tejden :-) A Eset bránil.... + další program...
Tak dplulo hodně vody... a win 10... vánoční provkace :-) 2019 Brácha řikal: tak jo dokázal si to... už to fakt nikdo nemá... skoro fakt jen ty... magore.... tady máš win 10 :-)

To jsme ale netušii že USB je boot nonfunction.... atd :-) a online instalace nejde na XP.... :twisted: Pěkně se mnou chtěli vyjebat.... parchanti však se uvidí....
Jako když to začneš řešit v tuhle chvíli s vytrženým zubem moudrosti... a si v prdeli... tak chápeš najednou system win 10 i XP :-) Win 10 nesnášej XP... :biggrin: XP ignorujou Win 10--- ideání by bylo kdyby win 10 ignrovaly XP---- :biggrin:
Ignorujte se... magoři :-) Winn 10 pro a xp pro maj svoje disky... a jedna pasáž je pro oba.... pěkně se poděíte :-) jste experiment ale bude to tak.... :biggrin:
bude to tak.

Offline Profil  
Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 373 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina